Vítáme vás v diskusním fóru EkoKoza Cz

MICA

Protože majitelé toto fórum již nepodporují a začali tu řádit spameři, byly zakázány registrace nových uživatelů!
Ve fóru se již nedočkáte odpovědí na svoje příspěvky, obracejte se proto přednostně přímo na majitele webu EkoKoza.
Dokud toto fórum bude existovat, s drogistickými dotazy mne můžete kontaktovat přes SZ. Pokusím se zodpovědět všechny vážně míněné dotazy.
JiHo
Otázky kolem chemického složení surovin, bezpečnosti práce ochrany zdraví, účinků obsahových látek a podobně.
Takže se jedná o poradnu kolem "drogerie", nikoliv kolem "drog", i když i bylinkám se odborně říká droga ;-)

Moderátor: jiho

Pravidla fóra
Protože majitelé toto fórum již nepodporují a začali tu řádit spameři, byly zakázány registrace nových uživatelů!
Ve fóru se již nedočkáte odpovědí na svoje příspěvky, obracejte se proto přednostně přímo na majitele webu EkoKoza.
Dokud toto fórum bude existovat, s drogistickými dotazy mne můžete kontaktovat přes SZ. Pokusím se zodpovědět všechny vážně míněné dotazy.
JiHo
Iriri
začátečník

MICA

Příspěvekod Iriri » úte 13. pro 2016 23:06:38

Dobrý deň, zaujímalo by ma, či sú všetku MICA farebné prášky naozaj prírodné a netoxické. Používam napríklad odtieň ,,oh lala,, . Môžem moje výrobky, v ktorých je táto MICA obsiahnutá s kľudným svedomím označovať ako prírodné? Ďakujem

Linda Vaňková
začátečník

Re: MICA

Příspěvekod Linda Vaňková » úte 18. črc 2017 16:41:34

Mica je přírodně identická, není považována za přírodní.

jiho
Administrátor

Re: MICA

Příspěvekod jiho » pon 24. črc 2017 12:34:26

Škoda, že majitelé už toto fórum nechávají umřít.

Zpět na